Telefon: 731 502 508
(w godzinach 8 - 18)
Email: biuro@kupujwygodnie.pl

Komentarze

Poniżej, opinie naszych klientów. Przekonaj się o naszej skuteczności.

  1. Zakupy w Kupujwygodnie.pl to sama przyjemność! Szybko, fachowo i świetny kontakt z Obsługą. Po sprawdzeniu listy zakupów w rzeczywistym sklepie (a nie tylko na stronie Ikea) można było modyfikować zamówienie, aż do pełnej akceptacji. Transport bez zarzutu – słowem: polecam Firmę i dziękuję!

  2. Dzisiaj dostarczono mi moje zamówienie,jestem bardzo zadowolona z usługi Kupuj Wygodnie.Dobry kontak z firmą,można indiwidualnie ustalić dostawę,wycena transportu,Pan dostarczający miły i rzetelny (otworzył i sprawdził towar).Taką firmę można polecać każdemu.Napewno jeszcze nieraz skorzystam z ich usług.

  3. Zamówienie dotarło. Wszystko w jak najlepszym porządku. Dobry kontakt, szybko i sprawnie. Polecam!

  4. Rzetelna obsługa, łatwy i świetny kontakt z biurem, dostawa szybka, sprawna, terminowa, elstyczne podejście do procesu zamówienia (dostawa a la carte według potrzeb klienta). Żadnycych problemów przy szczególnych życzeniach klienta. Bardzo satysfakcjonująca usługa bez marnowania czasu na osobisty dojazd do sklepu. Ceny i terminy dostawy konkurencyjne w stosunku do przewoźników lokalnych (Warszawa), bardzo miła obsługa. Firma i usługi naprawdę godne polecenia – zamierzam dalej z nich korzystać w przyszłości. Brawo!

  5. Wczoraj firma kupujwygodnie.pl dostarczyła mi meble , na które od momentu zamówienia czekałem tylko dobę ( 11 paczek)- rewelacyjnie szybko z bardzo profesjonalną i miłą obsługą. Jestem bardzo zadowolony z usługi szczerze polecam , sam na pewno jeszcze będę korzystał. Dziękuję.

  6. Sprawny i miły kontakt. Dostawa na czas, pełen profesjonalizm. Polecam!

Pozostaw odpowiedź


,
Dlaczego my?     Warszawa     Bełchatów     Lódź     Lublin     Tomaszów Mazowiecki     Puławy     Kielce     Ostrowiec Świętokszyski     Nowy Dwór mazowiecki     Radom